Eladó ingatlan Budapesten 2. oldal

Ablak bezárása

Hol keres ingatlant?

A listában csak az adatbázisban szereplő ingatlanok települései, kerületei jelennek meg!

eladó ingatlan: 42 db, kiadó ingatlan: 1 db
Budapest
Törlés
Egy balra mutató nyíl alakú ikon
Hol keres ingatlant?

Jelöld be a városrészeket, ahol keresni szeretnél!

Eladó ingatlanok Budapesten

Válasszon az eladó ingatlanok közül Budapesten!

Eladó ikerház, Budapest, XIV. kerület 5 szoba 150 m² 269 M Ft

eladó ikerház

Budapest, XIV. kerület, Törökőr, Amerikai út
Azonosító: 809_keu

RITKASÁG ZUGLÓBAN – HÁROM AZ EGYBEN! Ház + különálló lakás + klubhelyiség + dupla garázs, kiváló állapotban, remek lokációval! KIVÁLÓ LEHETŐSÉG BEFEKTETŐKNEK: akár 3 max 6 lakás építésére! Eladó Zugló szívében, Törökőr legszebb részén, az Amerikai út elején, az Újvidék tér közelében egy egyedülálló lehetőségeket kínáló, 496 m²-es telken fekvő ...

Belső terület
150 m²
Telek terület
496 m²
Szobák
5
Irányár
269 M Ft
(1.79 M Ft/㎡)
garázzsal
Garázzsal
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 4 szoba 88 m² 179.9 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 805_keu

88,5 NM-es LAKÁS + 60 NM TERASZ + 4 NM ERKÉLY!! AKCIÓS ÁR! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! VISSZAIGÉNYELHETŐ 5 %-OS ÁFA! Év végén beköltözhető projektünk a Váci úttól mindössze néhány perc sétára található. A környék az elmúlt időszakban hatalmas fejlődésen ment át: az újonnan épült irodaházak gyökeresen átformálták a környezetet és a projekttől m...

Belső terület
88 m²
Szobák
4
Emelet
5
Irányár
179.9 M Ft
(2.04 M Ft/㎡)
akciós ár
Akciós
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 4 szoba 85 m² 133.94 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 797_keu

LAKÁS 85,5 NM + TERASZ 10 NM + ERKÉLY 3,15 NM + ERKÉLY 3,15 NM ! 2025 SZEPTEMBERI KÖLTÖZÉSSEL! 5 % ÁFA VISSZAIGÉNYLÉS! AKCIÓS ÁR! AKTÍV ÉLETFORMA KEDVELŐINEK, MODERN, ENERGIA HATÉKONY, OKOS OTTHONOK A VÁROSLIGET SZOMSZÉDSÁGÁBAN! MINDEN LAKÁS ERKÉLYES VAGY TERASZOS, DK-DNY FEKVÉSŰEK, MÉLYGARÁZZSAL, AKÁR EMELETI TÁROLÓVAL ELÉRHETŐK! ÚJ ÉPÍTÉSŰ...

Belső terület
85 m²
Szobák
4
Emelet
2
Irányár
133.94 M Ft
(1.58 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 3 szoba 65 m² 126.34 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 796_keu

KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! AKCIÓS ÁR! 5 % ÁFA VISSZATÉRÍTÉSSEL! AKCIÓS ÁR! LAKÁS: 65 NM +35,5 NM TERASZ AKTÍV ÉLETFORMA KEDVELŐINEK, MODERN, ENERGIA HATÉKONY, OKOS OTTHONOK A VÁROSLIGET SZOMSZÉDSÁGÁBAN! MINDEN LAKÁS ERKÉLYES VAGY TERASZOS, DK-DNY FEKVÉSŰEK, MÉLYGARÁZZSAL, AKÁR EMELETI TÁROLÓVAL ELÉRHETŐK! ÚJ ÉPÍTÉSŰ INGATLANOK 2025 SZEPTEMBERI...

Belső terület
65 m²
Szobák
3
Emelet
6
Irányár
126.34 M Ft
(1.94 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, IV. kerület 2 szoba 58 m² 93.25 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, IV. kerület, Újpest
Azonosító: 794_keu

Álmodja meg új otthonát és mi megvalósítjuk! Legújabb projektünk építése megkezdődött, Újpest Városkaputól és a központtól is pár percre, kiváló közlekedéssel, de mégis csendes utcában. Lakáskínálatunkért és további információkért keressen minket bizalommal! Lakásainkat úgy alakítottuk ki, hogy minden ingatlankereső megtalálja a számára ideális o...

Belső terület
58 m²
Szobák
2
Emelet
3
Irányár
93.25 M Ft
(1.61 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 2 szoba 41 m² 94.59 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 715_keu

40,9 NM-ES LAKÁS + 19,79 NM TERASZ + 116,5 NM MAGÁN KERT! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! VISSZAIGÉNYELHETŐ 5 %-OS ÁFA! Beköltözhető projektünk a Váci úttól mindössze néhány perc sétára található. A környék az elmúlt időszakban hatalmas fejlődésen ment át: az újonnan épült irodaházak gyökeresen átformálták a környezetet és a projekttől mindössze 10...

Belső terület
41 m²
Szobák
2
Emelet
1
Irányár
94.59 M Ft
(2.31 M Ft/㎡)
azonnal költözhető
Azonnal költözhető
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 3 szoba 74 m² 134.39 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 714_keu

UTOLSÓ KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! AKCIÓS ÁR! LAKÁS 73,6 NM + 37,7 NM TERASZ Kertvárosi hangulat és a környezet védelme, remek infrastruktúra mellett! AKTÍV ÉLETFORMA KEDVELŐINEK, MODERN, ENERGIA HATÉKONY, OKOS OTTHONOK A VÁCI ÚT SZOMSZÉDSÁGÁBAN A RÁKOS-PATAK PARTJÁN! A BERUHÁZÓ CÉG LEGZÖLDEBB PROJEKTJE! MINDEN LAKÁS ERKÉLYES, TERASZOS VAGY SAJÁT KER...

Belső terület
74 m²
Szobák
3
Emelet
6
Irányár
134.39 M Ft
(1.82 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony
Eladó új építésű téglalakás, Budapest, XIII. kerület 4 szoba 89 m² 156.47 M Ft

eladó új építésű téglalakás

Budapest, XIII. kerület, Angyalföld
Azonosító: 713_keu

88,6 NM-es LAKÁS + 19 NM TERASZ + 4 NM TERASZ! AZONNAL KÖLTÖZHETŐ LAKÁSOK! VISSZAIGÉNYELHETŐ 5 %-OS ÁFA! AKCIÓS ÁR! Év végén beköltözhető projektünk a Váci úttól mindössze néhány perc sétára található. A környék az elmúlt időszakban hatalmas fejlődésen ment át: az újonnan épült irodaházak gyökeresen átformálták a környezetet és a projekttől mi...

Belső terület
89 m²
Szobák
4
Emelet
6
Irányár
156.47 M Ft
(1.76 M Ft/㎡)
Energiatahatékony!
Energiatahatékony

28 találat
Ingatlan ajánlat
szűrők
KERESÉS SZŰKÍTÉSE

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2

Elhelyezkedés

pl.: 13 kerület vagy Eger, Dobó utca
Budapest
Törlés
1 kiválatszva

Eladó vagy kiadó

Ingatlan jellege

Ár

M Ft M Ft

Belső terület

m2 m2

Telek terület

m2 m2